Onze vogels in de prijzen op Com mondial


Vier van onze leden hebben ingezonden op de wereldtentoonstelling in de ijsselhallen in Zwolle, en hebben goede resultaten behaald.

Jan Steneker heeft Zilver behaald met een Gould amadine (Blue Orange) met 90 punten. De andere vogels van Jan - een Gould amadine Blauw, en een Pastel - hebben respectievelijk 88 en 89 punten behaald.

Kees van den Oosterkamp heeft 6 vogels ingestuurd. Zijn drie witte kanaries wonnen 87, 87, en 88 punten. Twee van zijn andere vogels, een cubavinkje en harlekijn kanarie, zijn beide bekroont met 88 punten. De klapper op de vuurpijl, of beter gezegd, de schoonheid in de kooi, was echter het spitsstaartje waarmee Kees 91 punten scoorde en zo brons binnen haalde.

Rene Sloots heeft met zowel zijn Groene Fischere als zijn Groene Personata 89 punten behaald, en met zijn Violet Personata 90 punten. Rene viel helaas net buiten de prijzen.

Jan Schuitert had 3 vogels ingestuurd, een wit bonte valkparkiet met 90 punten, en twee halsbanders met 86 en 88 punten.

Iedereen van harte gefeliciteert met de behaalde resultaten.

« Terug naar het nieuws